Únor 2010


Rozhovor s Denisou Prepslovou-asi největší fanynkou z Čr

28. února 2010 v 15:33 | NikkyT |  O Majkím a rozhovory...
Zúčastnila se šestadvaceti jeho koncertů, třikrát se s ním setkala osobně. Viděla ho dokonce v pyžamu a v ponožkách, uprostřed nepořádku jeho hotelového pokoje. Cesty za ním po celé Evropě ji stály statisíce. Každým dnem se měla stěhovat do Londýna, aby byla svému idolu blízko během plánované šňůry vystoupení. Ve čtvrtek se jí zhroutil svět.

"Cítím obrovské prázdno. Vůbec nevím, co budu dělat," říká možná nejvěrnější česká Jacksonova fanynka, jednatřicetiletá Denisa Prepslová.

Během rozhovoru pláče a často se dívá na společnou fotku s Michaelem, kterou nese na pamětní místo na Václavské náměstí, aby u ní zapálila svíčku. "Ještě jsem si to nepřipustila. Je to, jako bych ztratila člena rodiny," říká. Jako o příbuzném o Jacksonovi také mluví. Zná jménem jeho děti i bodyguardy, posledních sedmnáct let má přehled o každém jeho kroku. Občas se zdá, jako by mu viděla i do hlavy. "Jeho smrt přišla tak náhle. A v tu nejhorší dobu. Tolik se těšil na koncerty, byl plný pozitivní energie," nepochybuje.

Od maturity za Majklem
Do Michaela se zamilovala, když jí bylo třináct let. "V roce 1992 jsem viděla v televizi koncert z Bukurešti a hned mi bylo jasné, že to je láska na celý život. Nejen že mi přišel geniální jako zpěvák a tanečník, ale cítila jsem, že je mi blízký i jako člověk," vypráví. Když v roce 1996 Jacko přijel do Prahy, jela ho vítat už na letiště. "Fanclub tehdy zařídil, že jsme tam měli vyhrazený prostor. Čekalo nás tam asi pět set. Michaelovo letadlo mělo zpoždění a po příletu dlouho trvalo, než z něj vystoupil. Bylo horko, čekali jsme tam hodiny, ale stálo to za to - Michael nás přišel pozdravit, já jsem měla to štěstí, že mi poprvé podal ruku."
Na letišti se Denisa seznámila s podobně "postiženými" a už jí nebylo pomoci. "Denně od rána do večera jsem stála u Intercontinentalu. Michael jezdil na nákupy, za dětmi do nemocnic a dětských domovů... a vždycky, když odjížděl nebo se vracel do hotelu, zastavil se u davu fanoušků." V rodinné škole, kde tehdy začínala maturitní ročník, viděli Denisu jen první školní den. Pak měla měsíční absenci. Jacko mířil z Prahy do Budapešti a poté do Varšavy. A Denisa s ním.


Na Michaela myslela i u maturity. S jarní částí evropského turné, kde nemohla chybět, to vyšlo jen tak tak. "Ve čtvrtek jsem odmaturovala a v pátek vyrazila za ostatními fanoušky do Brém, kde byl v sobotu první koncert turné." Stejně jako Michael zůstala na cestách tři měsíce. "Projeli jsme celé Německo, Itálii, Španělsko... Přespávali jsme ve vlaku, ve spacáku před hotely, kde bydlel Michael.. I když jsme se snažili co nejvíc šetřit, i tak to stálo minimálně padesát tisíc. Ale stálo to za to, byly to nejkrásnější tři měsíce mého života." To nejlepší přitom mělo teprve přijít..

Král v negližé
Mnichov, 8. června 1999. Denisa s kamarádkou stojí před hotelem Bayerische Hof, ve kterém bydlí jejich idol. V davu fanoušků čekají, jestli vykoukne z okna. Mezi Jacksonovými obdivovateli už patří mezi pokročilé, vědí, že chtějí-li upoutat jeho pozornost, nemůžou přijít jen tak. "Na hlavách jsme měly čepice s rolničkami a v rukou obrovský transparent polepený Disneyovými obrázky." A Michael se chytil. "Najednou k nám přišel bodyguard a zašeptal, ať jdeme s ním, že nás chce Michael vidět. Nejdřív jsme vůbec nechápaly, byly jsme strašně nervózní, pamatuju si, jak se mi klepaly ruce. Ale potom, když Michael přišel, to bylo jako setkání se starým přítelem." Podaly si ruku s Michaelem i jeho malým synem Princem, předaly dárky, nechaly si podepsat obaly od cédéček.
O rok později prohodila Denisa se svým idolem znovu pár slov, tentokrát před hotelem v Londýně. Kvůli třetímu setkání v roce 2002 dokonce "pohřbila" dávno mrtvého dědečka. "Pracovala jsem tehdy v Londýně jako au-pair, když jsme se dozvěděli, že Michael se chystá do Berlína. Aby mě rodina nechala odjet, řekla jsem, že musím na pohřeb dědy." V Berlíně pak byla u situace, která způsobila celosvětový poprask: Jacko vystrčil z okna hotelu svého mladšího syna. O pár chvil později se opakovala situace z Mnichova - Michaela zaujal obří transparent, a tak si nechal tři česká děvčata přivést do pokoje. Další popis zní téměř neuvěřitelně, na důkaz má Denisa fotky. "Když jsme vešly dovnitř, Michael už na nás čekal. Měl červenou košili a modré kostkované kalhoty od pyžama. Na nohou jen ponožky, samozřejmě bílé. Byl neoholený, na nose měl náplast a na bradě pupínek," popisuje Denisa.


Mužný a voňavý
Překvapuje mě dál: s kamarádkami si prý chtěly u krále popu sednout, ale nebylo kam. "Na všech třech gaučích se válely nějaké věci," směje se. A vzpomíná na svůj nesobecký čin: "V pokoji bylo otevřené okno, zvenku bylo pořád slyšet jekot fanoušků. ´Michaeli, fanoušci tě volají´, řekla jsem mu. Kývl hlavou a vydal se k oknu. A já s ním. Zvenčí nás někdo vyfotil a tak se sbírka mých fotek s Michaelem významně rozšířila." Naživo prý vypadá drobnější - "když jsme se fotili, vytahoval se na špičky, aby nebyl menší než já." Hlas má prý mužný a "vždycky krásně voněl".
Naposledy viděla Denisa svého miláčka letos v březnu v Londýně, když na tiskové konferenci oznamoval svůj návrat na pódia. "Vypadal úžasně, působil tak energicky a šťastně..," říká. Jeho smrt jí zkřížila plány. "Pustila jsem práci v Dublinu a chtěla se přesunout do Anglie, abych mu byla nablízku. Už jsem měla koupené lístky na patnáct koncertů. Co bude dál, nevím. Ale do Londýna nepojedu, příliš by mi ho tam všechno připomínalo. Zatím nemůžu poslouchat ani jeho hudbu."


Pocta Michaelovi se dostala k Oprah

28. února 2010 v 11:12 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Známý pořad Oprah Winfrey Show odvysílal internetovou senzaci Sama Tsuiho a jeho kamaráda Kurta Schneidera. Ti natočili tuto skvělou mozaiku hitů Michaela Jacksona.


Auta s Michaelem

27. února 2010 v 17:47 | NikkyT |  fotky
mjbil.jpg Mj Car image by thomas-mjmjcar.jpg Car image by tamarrasherellNahrávka ze sanitky je podvod !!!

27. února 2010 v 16:23 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Na internetu se objevila nahrávka ze sanitky, kdy medici mluví o tom, že je Michael mrtvý a přemýšlejí co dál. Brian Humphrey, vedoucí záchranářského sboru v Los Angeles ale popřel, že by byla nahrávka pravá. "Není to hlas člověka, který by u nás pracoval." Mezitím Brian Oxman, právník Joe Jacksona, potvrdil, že fotka Michaela ze sanitky, která ovládla médie bezprostředně po jeho smrti, je také podvod...


Usher promluvil o Michaelovi

25. února 2010 v 18:16 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Usher promluvil v rádiu v Miami o svém vztahu k Michaelovi. "Není mnoho umělců, kteří by mohli říci, že nebyli Michaelem nějakým způsobem inspirování.
Minulý rok svět utrpěl velikou ztrátu největšího baviče, který kdy žil. Měl jsem tu čest mu vzdát hold na jeho pohřbu. To bylo samozřejně velmi těžké, protože ta píseň naprosto odrážela realitu. Michael byl mladý, pro všechny to byl neuvěřitelný šok. Odešel příliš brzy a já věřím, že je na lepším místě. Když jsme zpívali Earth song na Grammy, cítil jsem, že by to měli všichni slyšet. To je přesně to, co chtěl Michael pro naši planetu. Moc ho postrádám a do konce mého života budu bavit lidi tak jak mě to naučil."


Janet nahradí bratra Michaela ve skupině Jackson 5

25. února 2010 v 18:12 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Michaelovi bratři chtěji dát znovu dohromady svou skupinu Jackson 5 a Janet nakonec souhlasila, že ve skupině přebere místo Michaela. Jermaine Jackson plánuje světové turné, ale zatím nejsou jasné podrobnosti

Nepotřebuješ kapesík ? =D

25. února 2010 v 18:07 | NikkyT |  fotky
Jej Majkí asi nastydnul...
A co hůř má rýmu ale nemá po ruce žádnej kapesník...

Záznam ze sanitky,která vezla Majkího

25. února 2010 v 17:41 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Na veřejnost se dostal záznam hovoru posádky sanitky, která 25. června zasahovala při srdečním kolapsu zpěváka Michaela Jacksona (†50).
Jeho doktor Conrad Murray (56) tvrdí, že král popu v době příjezdu ambulance ještě žil, ale nahrávka ho usvědčuje z omylu či dokonce ze lži. Jackson byl v tu chvíli už mrtev. Přepis hovoru to dokazuje.
Medik: "Pacientem je zpěvák Michael Jackson. Nelze nahmatat puls, pacient nedýchá, nijak nereaguje."
Nemocnice: "Zkusili jste resuscitaci?"
Medik: "Ano, pokus o oživení byl neúspěšný. Jedeme k vám, měli bychom tam být asi za pět minut. Udělali jsme, co se dalo, ale nevypadá to dobře. Nevypadá to dobře."Michael Jackson reklama na pepsi 1984

20. února 2010 v 14:28 | NikkyT |  videa

Jestli si chce někdo stáhnout tu písničku může TADY

můj 14. výkres

19. února 2010 v 15:16 | NikkyT |  Moje kresby

Stanice metra v New Yorku dostane nový kabát

19. února 2010 v 14:53 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Stanici metra Hoyt-Schermerhorn v Brooklynu, kde se natáčel klip Michaela Jacksona - Bad, vymalují umělci ve jménu Michaela. Celý projekt musí být ještě schválen, ale vzhledem k tomu, že se předpokládá velký zájem turistů, radní projekt nejspíš schválí.


File:Hoyt-schermerhorn abandoned.jpeg


Parodie na They dont care about us

19. února 2010 v 14:19 | NikkyT |  videa

hm...co dodat prostě parodie no..


Fanoušci postavili na Vítkově ledovou sochu Michaela

19. února 2010 v 14:13 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Ledovou sochu zesnulé popové legendy Michaela Jacksona postavili na pražském Vítkově jeho fanoušci. Pomník k poctě slavného zpěváka se rozhodli vytvořit v blízkosti Národního památníku jako "předzvěst" bronzové sochy. Postavit ji v Praze by v budoucnu chtělo Občanské sdružení Heal The World. "Je to příležitost k setkání. Samotná ledová socha nemá až tak hluboký význam. Led je pomíjivý. Lidé tady ale chodí na procházky a je to určité oživení," řekla Daniela Kartáková ze sdružení Heal The World. Upozornila, že jde o spolek fanoušků Michaela Jacksona, který svou humanitární činností uctívá zpěvákův odkaz. "Jackson měl lidi velmi rád a snažil se jim pomáhat. Tato akce má upoutat pozornost na humanitární projekty propojené s kulturní činností," řekla Kartáková. Podle ní chce sdružení prosadit v Praze postavení pomníku americkému zpěvákovi, který by měl stát trvale. Ledovou sochu fanoušci začali stavět v pondělí. Mimo dvou profesionálních sochařů na ní mohli pracovat také další lidé, kteří zpěváka obdivují. "Je to křehký materiál, řezbářská práce. Pracujeme pomocí ostrých pilek a dláta. Své zářezy si tady mohou udělat všichni fanoušci, kteří mají zpěváka rádi," dodala Kartáková. Socha vznikla z materiálu, který výtvarníkům poskytl výrobce tradiční české zmrzliny Polárka. Led výtvarníci dostali zdarma.Na co asy myslí...LOL

18. února 2010 v 13:34 | NikkyT |  fotky
Sem si prohlížela fotky a u týhle mě prostě napadlo-na co asy myslí?
Tak sem jí trošku upravila...a vzniklo tohle LOL

mini nehoda při natáčení Captain eo..chudák Majkí..=D

17. února 2010 v 12:58 | NikkyT |  videa

LOOOL si to musim přehrávat furt dokola =D
Jak Michael čučí upa na druhou stranu a pak jenom taký ´´Co to???´´
A pak když viděl jak spadla tak se taky začal smát lol.. ale stejnak nejlepší jak se otočí a ted neví co se děje =D

můj 13. výkres

17. února 2010 v 12:44 | NikkyT |  Moje kresby

We are the world 25 for Haity

16. února 2010 v 14:13 | NikkyT |  videaJeto docela dobrý ale origoš je stejnak lepší


Pomstěte se Murrayovi !!!

16. února 2010 v 1:36 | NikkyT |  různě...
Pamatujete si ještě na váš šílenj zážitek s Michaelm? Myslim tu kravinu jak sem udělala podle vašich datumů narození,jmen atd.. kdo neví co myslim je to tohle

NO A TED SEM UDĚLALA NĚCO PODOBNÝHO....

ALE JE TO S MURRAYEM !!!!

JJo...nejste slepý je to fakt s Murrayem..ale ten vám rozhdně nebude kupovat propisky ve vesmíru atd... XD
Tady vy se mu můžete originálně pomstít za to co udělal našemu Majkímu
funguje to na stejnym principu ak minule to s Michaelem..
FAJNE TAKŽE SI VEMTE TUŽKU A PAPÍR A ZAČNEM


měsíc ve kterém jsi se narodila

leden-bžezen = Murraye jsem potkala v kanceláři,
duben-červen = Murraye jsem potkala na koupališti,
červenec-září = Murraye jsem potkala v obchodě,
říjen-prosinec = Murraye jsem potkala v zoo,den ve kterém jsi se na rodila

1-4 = tak jsem mu strčila ruku do skartovačky,
5-9 = tak jsem ho praštila zmrzlým kuřetem,
10-14 = tak jsem ho shodila do bazénu,
15-19 = tak jsem ho hodila přez plot ke lvům,
20-24 = tak jsem mu sešívačkou k sobě přicvakla oční víčka,
25-29 = tak jsem po něm hodila hrneček s kafem,
30-31 = tak jsem po něm začala házet krabice s cereáliema,jakou barvu mají tvoje oči

modrou = pak jsem mu strčila hlavu do záchoda
modrozelenou = pak jsem ho utopila
modrošedou = pak jsem mu vydloubla oči
modrozelenošedou..= pak jsem ho schodila ze shodů
zelenou = pak jsem mu moje ponožky narvala do huby
hnědou = a pak jsem ho podřízla perořízkem
jinou = pak jsem na něj vypustila ledního medvědatvoje jméno začíná na

A-E = a štastně
E-H = a rozzlobeně
CH-L = a znechuceně
M-P = a pomalu
Q-T = a rychle
U-Z = a unuděně


tvůj věk

0-10 = jsem řekla-Tady máš ty hajzle!!!
11 = jsem řekla-HAHAHA
12 = jsem řekla-Ty ještě žiješ?
13 = jsem řekla-Doufám že lituješ toho co jsi udělal!
14 = jsem řekla-Přemýšlím že zavolám záchranku...ehm NE!!
15 = jsem řekla-Chceš ještě?
16 = jsem řekla-S tim polomrtvym výrazem ti to sluší.
17 = jsem řekla-Kéž skončíš v pekle!
18 a víc = jsem řekla-Další fanoušci Michaela jsou na cestě.TAAAAAAK mě vyšlo

Murraye jsem potkala v kanceláři,tak jsem mu sešívačkou k sobě přicvakla oční víčka,pak jsem ho schodila ze schodů a pomalu jsem řekla-Přemýšlím že zavolám záchranku...ehm NE!!

nj to minule bylo lepší...


Hlasujte pro Black or white

15. února 2010 v 22:07 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
tááák lidičky mam pro vás prosbu
Mohli by jste pls hlasovat TADY pro Mikovo Black or white??? PLS
Furt se tam pere o první msto s Jonas brothers a s Miley...
Hlasujte každej den pls a dejte si to na blogy at lidi hlasujou
Majkí si zaslouží bejt první !!!

BAD Tour Live In Yokohama She's Out Of My Life HD

15. února 2010 v 21:26 | NikkyT |  videaFaakt krásný video =) sakra ten Michaelův hlas...je tak úžasně nádhernej...=)
Ale Michael je taky nádhernej a zvlášt v Bad éře
No ale jak tam pak přišla ta holka..to sem brečela žárlivostí..
Sakra...no a dit ona ho jednou objala a nic víc..tve já tam bejt místo ní!!!
..Chudák Mike...Tve bych ho nepusila...

Michael Jackson-Avatar

13. února 2010 v 13:09 | NikkyT |  fotky
No tak nejspíš jste viděli nebo určitě slyšeli o filmu Avatar-já se ho zrovna chystam skouknout =D
No tak kdyby byl Michael v Avataru tak by nejspíš vypadal nějak takhle..Dokument o Michaelovi-opakování !!!

13. února 2010 v 12:46 | NikkyT
Doprčič já mam na sebe takovej vztek!!! Hlavně že na to celej tejden myslim a ještě vám to připomínam na blogu a sama na to zapomenu mě asi.... grrr !!!!!!!!!
No ale usilovně sem se prohrabávala programem a na štěstí to dneska nebo vlastně zejtra v 1:55 dávaj na Čt1
Naštěstí nechodim spát po večerníčku takže tohle už v poho uvidim

Dokument o Majkovi na ČT2-nezapomente!!!

12. února 2010 v 18:53 | NikkyT

Lidičky nezapomente !!! Dneska večer v 21:25 budou na ČT2 dávat dokument o Mikovi menuje se to Michael Jackson: Odkaz !!!

Tak se dívejte =)


Lisa Marie Presley: Mluvila jsem s duchem Michaela Jacksona

11. února 2010 v 22:46 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
LOS ANGELES Lisa Marie Presley navštívila spiritistu. Měla jediný cíl, spojit se s duchem svého zesnulého exmanžela - s duchem Michaela Jacksona. A seance to prý byla nadmíru úspěšná. Popový král se dostavil a se svou bývalou ženou se smířil. Prý ji poprosil o odpuštění.

Spolu s Lisou Marií přišla ke spiritistovi třiapadesátiletá maskérka Karen Fay, která dělala Jacksonovi make-up před veřejným vystupováním. Ona také o seanci promluvila s novináři.

"Zdá se, že se zrovna snaží kontaktovat lidi, které potkával v životě, a prosí je o odpuštění. Michael celou seanci strávil tím, že nám vysvětloval své omyly a chtěl, abychom mu odpustily. Vypadal nevyrovnaně. Ale s Lisou byl žoviálnější. Pak se spiritista otočil na mě a řekl jako Michael: Starala ses o mě skvěle, omlouvám se, že jsem ti tak ublížil. Pak mi ještě řekl, že mě měl víc poslouchat. To mě zasáhlo," prohlásila Fay.

Ta také tvrdí, že nemohl spiritista fabulovat, protože zatímco o Lise Marii věděl, že je Jacksonovou exmanželkou, o ní samotné nevěděl vůbec nic.

Lisa Marie byla Jacksonovou manželkou osmnáct měsíců. Brali se v roce 1994.


Woah-nwm co říct asi jenom to že je to nářez a to dost velkej....
já na duchy atd věřim a takový věci tu víru jenom upevnujou navíc...ehm jak to říct teda napsat.. Prostě ta představa že vlastně Mikovo nebo duše mího morčátka pořád žije..to prostě to zahřeje u srdce... =)
samozřejmě jestli to neni jenom nějakej blbej výmysl...=(

osudové zaspání 18

10. února 2010 v 23:13 | NikkyT |  Moje povídka
´´Dnes jsem měla hrozný sen..Zdálo se mi že nějakou černovlasou holčičku srazilo auto!Co když to bylo něco jako zlá předtucha?´´napadlo mě.´´I to je možné..Je to divné.Řekni,měla jsi už někdy nějaké takové tušení.Nebo,prostě že se sen stal skutečností.Cokoliv..´´ptal se dost vážným hlasem.´´No..párkrát už jo.Ale většinou to byli blbiny.Ne nic tak důležitého.Běhá mi z toho mráz po zádech Michaele…´´odpověděla jsem třesoucím se hlasem.´´Když to tak říkáš tak mě taky…A nepamatuješ si jak vypadal ten řidič,řidička co tu holčičku srazil?Nikdo kromě jí a toho řidiče nebo řidičky tam nebyl.´´naléhal Michael´´Já už nevím..pořádně si to nepamatuju.Ale myslím že to byl nějaký chlap.Sny hodně rychle zapomínám.Třeba si to bude pamatovat ta holčička..´´řekla jsem.
´´Snad ano..A jmenuje se Kelly.Zkusíme tam zítra zajet a pokusit se dát dohromady alespoň přibližnou podobu toho řidiče!´´rozhodl Michael.´´Dobrá Michaele.Já se naložím do vany a budu si snažit vzpomenout na ten sen…Ale i když si vzpomenu třeba,třeba to vůbec nebude ten řidič který jí srazil.Přece jen,je to jenom sen..´´znejistila jsem.´´No za pokus to stojí..Uvidíme jestli si něco bude pamatovat Kelly.´´povzbudil mě.Přijedu pro tebe zítra kolem 10 ano?´´dodal.´´Ok,tak zatím.´´odpověděla jsem a zavěsila.
Najednou mne začalo pohlcovat obrovské množství pocitů..Strach,zoufalství,smutek ale i radost že konečně uvidím Michaela.Pocit radosti ale vyvolal vztek na sebe samu.Jak můžu být v téhle chvíli štastná?Opakovala jsem si v duchu.Cítila jsem se jako hrozný sobec.Věděla jsem ale že tahle válka pocitů v mé hlavě nic nevyřeší.Tak jsem si napustila vanu a pokoušela se uklidnit abych si vzpomněla na můj podivný sen.
´´Ehhm?´´zamumlala jsem a nechápala proč je voda najednou tak studená..Při pohledu na hodiny které ukazovaly 3 ráno mi ale došlo že jsem nejspíš zase usnula..´´No skvělé teď už z toho snu nevím vůbec nic..´´pomyslela jsem si.V tu chvíli mi ale v hlavě proběhl celý sen.´´No jasně!!´´vykřikla jsem a chtěla rychle vylézt z vany.Mé akční probuzení ale překazil ztuhlý krk se kterým Jsem skoro nemohla hýbat..Poučení pro příště-za žádných okolností neusínat ve vaně.Opatrně jsem vylezla,hodila přes sebe ručník,popadla můj blog a snažila se načmárat přibližnou skicu toho hajzla co srazil Kelly.

BTW : fakt se moc omlovám že sem tak dlouho nepřidala pokráčko ale nějak mi to nemyslelo a nebylo moc času

Jacksonův lékař u soudu: Nezabil jsem ho!

9. února 2010 v 19:37 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Osobní lékař Michaela Jacksona Conrad Murray (56) stanul po 8 měsících po smrti krále popu před losangeleským soudem, kde čelí žalobě z neúmyslného zabití. Tvrdí však, že je nevinný. Před 2 dny navíc navštívil Jacksonův hrob

Soud Conrada Murraye obvinil z neúmyslného zabití, hrozí mu až 4 roky vězení. Jackson zemřel loni v červnu a jeho smrt podle výsledků vyšetřování způsobilo smrtelné množství léku propofol, který mu Murray podal. Přípravek naordinoval zpěvákovi spolu s dalšími dvěma sedativy, aby mu pomohl překonat nespavost. Dávka ale byla příliš silná a zpěvákovo srdce se zastavilo.
Podle prohlášení obhájce Eda Chernoffa se Murray necítí vinen. "Složíme kauci, odmítneme vinu a budeme se bít jako lvi," reagoval na obvinění Chernoff. Podle obžaloby Murray jednal "bez náležité obezřetnosti, protizákonně, ale bez zločinného úmyslu". Soudce mu však teď zakázal předepisování anestetik: "Nechci, abyste pacientům podával uklidňující prostředky," uvedl doslova.

Krátce po oznámení státního žalobce o obvinění Murrayho se k soudní budově dostavili členové Jacksonovy rodiny, jeho sourozenci LaToya, Jermaine, Tito, Jackie a Randy, otec Joe a matka Katherine. Před davem novinářů se nakonec objevil sám Murray, který v doprovodu šerifů zamířil do soudní budovy, aby obvinění převzal. Cestou se z davu Jacksonových příznivců ozývaly výkřiky "vrahu!".
Murray, který má kardiologickou praxi v texaském Houstonu, prý Jacksonovi dával přípravky s propofolem jako léky proti nespavosti opakovaně od loňského května, kdy začal pro zpěváka pracovat jako osobní lékař.


Dokument o Majkovi na ČT2

7. února 2010 v 18:53 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Možná jste o tom už slyšeli možná ne
Ale v pátek 12.2 v 21:25 budou na ČT2 dávat dokument o Mikovi menuje se to Michael Jackson: Odkaz !!!


Michael v převleku

7. února 2010 v 18:19 | NikkyT |  fotky
Tak tohle je Michael v převleku
Dost dobrej převlek kdybych to nevěděla asi bych ho nepoznala...
Ale na bílý ponožky nezapomněl XD