Březen 2010

Jacksonův otec lékaři: Vrahu, zabil jsi mi syna, s holým zadkem půjdeš sedět!

31. března 2010 v 15:09 | NikkyT |  Novinky,co se píše...


Vražda druhého stupně a přiměřený trest, možná tedy i doživotí, zároveň mnohamilionové vyrovnání. To je pekelná noční můra Conrad Murray (56), lékaře zemřelého krále popu Michaela Jacksona (†50). Na krku má další žalobu, tentokrát od rodiny zpěváka.

Právník Jacksonova otce Joea včera prohlásil, že zamýšlí podat žalobu na lékaře zesnulého zpěváka. Podle Briana Oxmana se velké množství anestetika propofol, které dal Jacksonovi před jeho smrtí loni v červnu lékař Conrad Murray, "rovná vraždě druhého stupně". Informovala o tom agentura Reuters.

"Opakované podávání léků po šest týdnů - on (Murray) podával (Jacksonovi) propofol každou noc - znamená ruskou ruletu, je to jako nabít šestirannou zbraň šesti náboji," řekl Oxman agentuře. Podle něj najatí soukromí vyšetřovatelé mají za to, že Murray by se měl ze svých činů zodpovídat.

Murray, který svou vinu popírá, již nyní čelí obvinění z neúmyslného zabití padesátiletého zpěváka, který zemřel loni v červnu; trestní řízení by mělo začít ještě tento měsíc. Pokud podá žalobu Jacksonův otec, spor se bude řešit v občanském soudním řízení. Obě řízení se mohou konat současně; zatímco v prvním může Murrayovi hrozit vězení, hlavním cílem občanského soudního řízení bývá finanční vyrovnání s žalující stranou.

Michaelův bodyguard byl vyhozen

31. března 2010 v 14:52 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Bodyguard Alberto Alvarez, který pomáhal Dr. Murrayovi schovat lahvičky s Propofolem, než přijela záchranka, byl vyhozen. Po Michaelově smrti pracoval pro rodinu Jacksonů v Encinu a právě od nich dostal výpověd. Alvarez je také ten hlas, který můžete slyšet na nahrávce hovoru 911, kdy přivolával ambulanci. Také to byl on, co řekl detektivům, že Murray ho požádal aby schoval lahvičky s Propofolem do tašky. Proč byl bodyguard vyhozen se neví.EBONY JET, 2007-rozhovor-1. část

30. března 2010 v 16:08 | NikkyT |  O Majkím a rozhovory...
Jak to vlastně celé začalo?
Motown připravoval film Čaroděj ze země Oz a Quincy Jones byl muž, který tam dělal muziku. Už jsem o něm předtím slyšel, protože můj otec kupoval jazzová alba a Quincy dělal jazzovou muziku. Během natáčení toho filmu jsme se docela sblížili. Pomohl mi porozumět různým věcem, byl pro mě jako otec. Po tom natáčení jsem mu zavolal, a víte, byl jsem strašně ostýchavý, hlavně tenkrát - někdy jsem se ani nedíval na lidi, když se mnou mluvili. Nedělám si legraci. Řekl jsem mu, že chci udělat album. Zeptal jsem se, jestli zná někoho, kdo by ho mohl produkovat. On se chvíli zamyslel a řekl - proč to nenecháš udělat mě? A já se sám sebe zeptal, jakto, že jsem na to nepřišel sám? Možná proto, že on byl pro mě něco jako otec,. Takže když to řekl, já se zmohl jen na: "Wow, to by bylo skvělé!". Na práci s Quincym je dobré to, že vás nechá dělat co chcete. Nemluví vám do toho. Pak se k nám přidal ještě Rod Temperton, který přijel z Německa, a který přišel na melodii písně Rock with you. Kdykoliv Rod něco navrhl, já jsem něco navrhl. Byl to takový malý přátelský souboj. Moc rád takhle pracuji. Někde jsem četl, že když Walt Disney dělal film Bambi, postavil doprostřed pokoje malou figurku jelena a nechal animátory, aby se předháněli ve stylu kreslení. Kdokoliv vymyslel nějaký zajímavý efekt, toho Walt vybral. Takže kdykoliv Rod s něčím přišel, já jsem taky něco navrhl a tak to pořád pokračovalo. Vyrobili jsme to skvělé album.

Po Off the wall, na jaře roku 1982 jsi šel zpět do studia, abys začal nahrávat Thriller.
Z Off the wall jsme měli čtyři n. 1 hity - Don´t stop till you get enough, Rock with you, She´s out of my life a Working day and night a byli jsme nominováni na Grammy. Mě to ale nestačilo, chtěl jsem dělat více, dokázat více, dát do toho celou duši.

Byla to pro tebe doba změn?
Kompletní. Odmalička jsem studoval kompozice písní, třeba Čajkovského, který mě hodně ovlivnil. Pokud se podíváte na desku jako Louskáček, každá píseň je hit, každá z nich. Začal jsem si říkat - proč by takové nemohlo být i popové album? Lidé dělali alba, kde byl jeden hit a ostatní jen béčkové písně. Říkali jim prostě "písně z alba" a jí si říkal - proč by každá píseň z alba neměla být hit? To byl můj cíl pro další album. To byl ten nápad. Pracoval jsem na tom hodně těžce.

2. část TADY

Skřítkovský ucho?? XD

30. března 2010 v 13:33 | NikkyT |  fotky
LOL jsem zas byla na mjjpictures.com a prohlížela si fotky z History tour..
A tady sem si všimla že tam má děsně divný ucho...
asi mam moc velkou fantazii ale vypadá to jak kdyby měl ucho jak skřítek XD

Mikův ksichtík XD

29. března 2010 v 20:31 | NikkyT |  fotky
LOOL TY VYKULENÝ OČI =D

Češka malovala pro Jacksona portréty, už je ale nestihla předat

29. března 2010 v 16:58 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Na objednávku krále popu Michaela Jacksona malovala jeho portréty. Ten ale zemřel dřív, než se k němu hotové dostaly. Teď jsou díla české výtvarnice v katalogu losangeleské aukční síně Julien's Auction House, která bude koncem června v Las Vegas věci ze života Michaela Jacksona dražit. Vyvolávací cena olejů začíná na několika stovkách dolarů.

Autorkou je prostějovská výtvarnice Helena Kadlčíková. Ta se podle svých slov setkala s Jacksonem několikrát v životě. Dokonce strávila tři měsíce na jeho pohádkovém ranči Neverland, kde pro něho namalovala několik obrazů. O tom, že se její díla objevila v katalogu aukční síně, se dověděla až od deníku Právo.
"Od vás to slyším poprvé. Vůbec jsem o tom neměla tušení," říká Právu Kadlčíková, která se v současné době věnuje hlavně fotografování. Obrazy totiž prodala loni přes aukční server eBay.
"Jackson si je u mě před čtyřmi lety zamluvil. Poté, co umřel, jsem se je rozhodla prodat," dodává pětatřicetiletá výtvarnice, jež se nepovažuje za fanatickou fanynku zesnulého zpěváka. Díla obsahují certifikát, který zpěvákovu objednávku potvrzuje.
Poprvé se prý se slavným Michaelem sešla v Londýně v roce 2001. Pak následovala další setkání. Při nich se Kadlčíková dohodla s Jacksonem na tom, že pro něj namaluje obrazy jeho dvou dětí Prince a Paris. Pozval ji kvůli tomu také na svůj ranč Neverland do Santa Barbary, kde tehdy s rodinou bydlel. Tam také mladá žena strávila v roce 2003 tři měsíce.

"Všechno mi zařídil a zaplatil. Bylo tam domácké prostředí. Snídala jsem s jeho dětmi. Michael byl úplně normální, akorát trochu stydlivý,"popisuje Kadlčíková s tím, že se tam cítila velmi dobře.
"Ráno se probudíte a za oknem vidíte procházet slony. Na ranč jezdilo taky hodně známých lidí. Potkala jsem tam třeba Lisu Minelli," vypráví.
Během svého pobytu v domě zpěváka pro něho namalovala tři olejomalby s portréty jeho dvou dětí. "Byl to zážitek na celý život," dodává Kadlčíková.
Díla, která nyní nabízí Julien's Auction House, zachycují Michaela s dítětem v náručí u otevřeného okna jeho domu. Na druhém je vyobrazen jeho portrét přímo na dřevěné malířské paletě. Tyto dvě položky nabízí aukční společnost za vyvolávací cenu pět set až sedm set dolarů (asi 9500 až 13300 Kč). Kadlčíková je malovala v roce 2006.
Další věci, které lze v katalogu vidět, je třeba originální nábytek, jejž navrhl sám Michael Jackson. Měl jím mít zařízenou svou rezidenci v Anglii, kde měl bydlet při plánovaném turné This is it.


MJ The way you make me feel HD

29. března 2010 v 15:13 | NikkyT |  videa

Michael Jackson-cute and funny

28. března 2010 v 19:56 | NikkyT |  moje videa

tak další mí videjko =D
Pls napiště komenty jestli je to dobrý nebo ne


Usher otevřeně promluvil o Michaelovi

28. března 2010 v 19:44 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
V souvislosti s reportáží o svém novém albu "Raymond v. Raymond", se zpěvák Usher rozpovídal o Michaelovi Jacksonovi. Mluvil o Michaelově vlivu na jeho kariéru a také mluvil o tom, jak těžké bylo zazpívat na Michaelově pohřbu.
''Píseň 'I Saw Mommy Kissing Santa Claus' byla první událost, kdy jsem slyšel Michaelův hlas. Od té doby jsem ho začal studovat and zjišťoval jsem si vše o Michaelovi. Zjistil sem, jak úžasný umělec a velice jsem si ho považoval. Byl jsem velmi mladý ale pořád si vzpomínám na koukání na obrazovku a myslel jsem si, že to je ten nejlepší 'entertainer' všech dob. Všechny jeho písně pro mě byly velikou inspirací ale prakticky vše co dělal pro mě bylo inspirací. Když Michael odešel, byl jsem požádán abych vystoupil na jeho memoriálu. Věděl jsem, že to bude jeden z nejtěžších momentů mé hudební kariéry. Stál jsem tam před tisíci lidmi v sále a celý svět to sledoval srkze televizní přenos. Nevěděl sem, zdali budu schopen vystoupit. Při zkoušce jsem musel odejít, jelikož jsem měl problémy s dýcháním, byl jsem na zhroucení. Věděl jsem však, že to je unikátní možnost vzdát hold Michaelovi ale také mi to pomůže přenést se přes jeho odchod. Už nikdy nebude další Michael Jackson. Michael dokázal ve svém životě tolik věcí, v muzice, v charitě, ale nejdůležitějším ze všeho je, jaká byl inspirace pro tisíce lidí. Snažil se o dokonalost a ve své branži také dokonalý byl.''

osudové zaspání 20

28. března 2010 v 19:12 | NikkyT |  Moje povídka
Za si chvíli přisedl o kousek blíže ke mně.Zanedlouho se ke mně ještě naklonil a do ucha mi zašeptal..´´Chyběla jsi mi lásko..´´Já se v tu chvíli zarazila a myslela že mi srdce vyskočí z těla radostí.On mi řekl lásko.Michael Jackson mi právě do ucha zašeptal že jsem mu chyběla a nazval mě jako jeho lásku..No měla jsem co dělat abych se radostí nezačala smát jak píchlí tele nebo nedostala záchvat breku jak jsem štastná..Naštěstí jsem se ovládla a jen se na něj usmála
a přitulila se k němu.Byla jsem tak neuvěřitelně štastná že jsem zase s ním.Znovu jsem cítila jeho mužnou vůni.Nejraději bych ho okamžitě začala líbat..ale to by asi nebylo zrovna nejvhodnější.Celou cestu jsem se od něj ani nehla a v nemocnici to bylo stejné.Zatím co jsme pocházeli býlími chodbami,ve kterých bylo hrobové ticho,pokud nepočítám občasné bouchnutí dveří nebo to že okolo jednou proběhl nějaký doktor,se Michael pořád snažil vzpomeout koho mu má kresba připomíná.Bohužel ale marně,nebyl schopný si ho vybavit.Když jsme došli k pokoji Kelly u dveří už stál Justin s očima sklopenýma dolů.Michael ho hned pozdravil´´Ahoj..´´ale já jsem ho skoro neznala tak jsem raději pozdravila slušně ´´Dobrý den.´´Justin ani na jeden pozdrav neodpověděl.Nebylo to tak že by byl nezdvořilý,jen byl prostě opravdu hodně zničený z toho co se stalo Kelly.Michael se ho hned zeptal jak se jí vede.´´Je pořád v komatu..´´vyslovil s velkou námahou.To jsme také sklopily oči.V tom ale Michaelovi doktor položil ruku na rameno.Michael se otočil a já také.´´Prosím pojďte se mnou.´´řekl doktor a odešel s námi kousek do ústraní od Justina.´´Víte mám pár věcí co vám musím sdělit.Ale před tím než vám to řeknu.Prosím pane Jacksone,podepsal by jste se mi?Jsem váš obrovský fanoušek.´´prosil a vytáhl si památník s
propiskou.´´Michael se jenom pousmál a podškrábl se mu tam.Doktor zářil štěstím a hrozně Michaelovi děkoval.Hned se ale vrátil k tomu co nám chtěl říct.´´Pokud jste dnes chtěli Kelly
vidět je mi líto ale to nepůjde.Probere se nejdříve tak zítra,možná pozítří..A je tu také možnost že ztratí paměť..Prosím o tom ale Justinovi neříkejte.Je dost vystresovaný už teď.No zkuste přijet zítra…´´oznámil nám v rychlosti,otočil se a odcházel.Michael se za ním ale ještě rozběhl´´No..počkat.Ona může ztratit paměť…?´´vyděsil se.Doktor se na chvíli zastavil ´´Ano.I to se může stát…Neříkám že se to stane…ale mohlo by´´odpověděl a pokračoval v chůzi…

Střepiny: O smrti Michaela Jacksona

28. března 2010 v 18:18 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Dneska v 21:15 dávaj na nově střepiny...
a bude tam i o Majkím a otom zmrodvi Murrayovi...
tak nezapomente a dívejte se...

Katherine Jackson: Změňte žalobu Murraye

26. března 2010 v 21:24 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Poté, co se matka Michaela Jacksona Katherine Jackson dozvěděla, že Murray přerušoval resuscitaci Michaela kvůli tomu, aby ukryl důkazy o podání léků, chce, aby se žaloba změnila z neúmyslného zabití na vraždu druhého stupně. Její právník Adam Streisand řekl: "Paní Jacksonová si vždy myslela, že její syn byl zavražděn tímto mužem - a tyto nové poznatky to jen dokazují. Vražda druhého stupně vyžaduje v jednání zlou vůli, a ta tady evidentně byla."

Jacksonův lékař čelí dalšímu obvinění, prý schovával důkazy

26. března 2010 v 15:19 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Doktor Conrad Murray, který je obviněn z neúmyslného zabití popového zpěváka Michaela Jacksona, podle očitého svědka během pokusů o oživení popové hvězdy zastavil resuscitační zařízení a odložil volání záchranné služby, aby stihl na místě posbírat ampule s léky.
Informaci o jednání lékaře na místě činu poskytl vyšetřovatelům šéf Jacksonovy dopravy Alberto Alvarez, který byl loni v červnu k umírajícímu zpěvákovi zavolán. V pokoji prý tehdy spatřil Jacksona ležícího v posteli s otevřenýma očima a ústy a s infuzí v noze bez jakýchkoliv známek života. Doktor Conrad Murray prý zpěváka začal zběsile oživovat, dal mu dýchání z úst do úst a Alvarez se ujal resuscitačního zařízení.
V jednu chvíli dorazily do pokoje Jacksonovy děti Prince a Paris a začaly křičet. Přivolaná chůva je odvedla do přistaveného auta.
Poté, co byl zpěvák v nemocnici prohlášen za mrtvého, trval prý Murray na tom, že se musí vrátit do domu, aby vzal Jacksonův blíže nespecifikovaný krém, o němž se svět neměl dozvědět.
Lékařův právník však tato obvinění popírá a poukazuje na to, že Alvarez si ve svých výpovědích protiřečí. Využije toho prý u soudu.
"Nic takového neřekl, a pak najednou po dvou měsících hází doktor nějaké léky do tašky," uvedl právník.
Svědky celé události byli kromě chůvy a dětí doktor Murray, šéf dopravy Alvarez a bodyguard Faheem Muhammad. Soud tedy bude rozhodovat hlavně na základě jejich svědectví.
Obvinění z toho, že se mohl doktor Conrad Murray pokusit schovat důkazy, bude zřejmě jedním z hlavních bodů šetření.
Jackson zemřel v 50 letech po předávkování anestetikem propofol. Murray, který mu lék podal a který čelí obvinění z neúmyslného zabití, vinu popírá. Před soudem by měl v této věci stanout v dubnu.

můj 16. výkres

25. března 2010 v 19:37 | NikkyT |  Moje kresby

Michael na autíčkách =D

25. března 2010 v 13:06 | NikkyT |  fotky

The Drill a They don't care about Us

24. března 2010 v 14:48 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Skupina amatérských tanečníku zatancovala pod taktovkou Travise Payna(Michaelův choreograf z THIS IS IT) taneční sestavy Drill a They don't care about Us. Tanečníci jsou složeni ze všech společenských vrstev a talent rozhodně nebyl nejdůležitějším faktorem, celá akce byla totiž iniciovaná hlavně pro Haiti a díky videu se vybralo okolo 3,000 dolarů.


Michael Jackson nebo Jason Malachi ???

23. března 2010 v 21:23 | NikkyT |  videa
Taak dneska sem našla jednu píšničku-Let me let go
ale nwm kdo to zpívá...
Na někerejch videech je že Michael a na jinejch zas že to zpívá Jason Malachi....

Tak to je ona no...
Na první pohled si čoek okamžitě řekne že to zpívá Michael..
ALE..
koukala sem se i na písničky Jasona....a má hlas podobnej Mikovi
třeba tady má taky trochu podobnej hlas Mikovi ale dá se to v poho rozeznat...
Ale u toho Let me let go jako faktis nwm
no...chci vědět váš názor..dyžtak hlasujte v anketě nebo napište koment...
Ale at už to zpívá kdokoliv ta písnička je super =D
Komu se taky líbí a ce si jí stáhnout může TADY =)

Dánský X Factor měl na programu ''Michael večer''

23. března 2010 v 19:25 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Danská verze světoznámé televizní show X Factor věnovala svůj druhý večer právě Michaelovi. Zazněli písně jako: Say Say Say, Human Nature, Man in the Mirror, Earth song, Wanna be starting something a další. Největší úspěch sklidila zpěvačka jménem Anna s písní "Whatever Happens"
tak a ted ještě pro porovnání od Michaela..

This is it v TOP 10 filmů za r. 2009 v ČR

23. března 2010 v 19:17 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Podle statistik návštěvnosti filmů v České republice se film This is it umístil na sedmé příčce nejnavštěvovanějších filmů v kinech za rok 2009. Vidělo ho 291505 diváků a vydělal 33 miliónů. Pro srovnání uvádím další velké filmové hity a jejich umístění v našich kinech: Twilight Saga: Nový měsíc (14), Avatar (3), 2012 (9).

Do kin by měl letos přijít dokument o posledních týdnech Michaela

19. března 2010 v 22:29 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Rok po smrti Michaela Jacksona by měl do kin přijít dokumentární film o posledních týdnech zpěvákova života. Hodinu a půl trvající dokument se bude jmenovat Gone Too Soon (Odešel příliš brzy), napsala agentura DPA. Snímek je sestříhaný z více než 300 hodin filmového materiálu. Kromě záběrů zpěváka samotného se ve filmu objeví i rozhovory s jeho manažerem, kuchařem, kadeřníkem, právníkem či trenérem ve fitness. Podle producenta Iana Halperina se na vzniku snímku nepodílí Jacksonova rodina. Halperin označil svůj film za ocenění Jacksona, které si zpěvák i jeho fanoušci zasloužili.
Samotné jméno producenta a investigativního novináře Iana Halperia nám ovšem napovídá, že se bude jednat spíše o bulvárnější snímek. Halperin o Michaelovi v minulosti napsal knihu "Unmasked", ve které jako první v roce 2008 sdělil světu, že předpokládá, že Michael do roka a půl zemře. Jeho předpověď se bohužel vyplnila.

Režisér John Lanis oznámil chystané vydání Thrilleru 3D

19. března 2010 v 22:27 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Režíser John Landis byl dotázán při tiskové konferenci BFI, zda hodlá vydat "The Making of Michael Jackson's Thriller"(film of natáčení videoklipu) Thriller na DVD nebo Blu-ray. Landis toto potvrdil, ale kromě chystaného vydání dokumentu, se ještě dočkáme také také celého videoklipu 3D. Zda-li bude Thriller 3D uveden do kin a nebo pouze na DVD se zatím spekuluje.

Obrázek

Victory tour-Human nature HD

17. března 2010 v 15:14 | NikkyT |  videa

Luxusní nábytek, vytvořený pro Michaela Jacksona, jde do dražby

17. března 2010 v 15:06 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Luxusní nábytek, navržený pro popového zpěváka Michaela Jacksona, jde do dražby. V aukci, která se uskuteční v červnu, se objeví 22 originálních kousků výrazně zdobeného nábytku, které si zpěvák objednal do bytu, v němž měl žít během koncertů v Londýně. Krátce před koncertní sérií ale Jackson loni v červnu zemřel.
Mezi draženými předměty je například kožená sedačka vykládaná krystaly a zdobená zlatými lístky. V kolekci od italského výrobce luxusního nábytku Colombostile je i pár rudých lenošek se zlatou výšivkou orla nebo křesílko v designu levhartí kůže. Podle odhadů by mohly být jednotlivé kusy prodány za 16 500 až 150 000 dolarů (až 2,8 miliónu korun).
Nábytek, který se nechal již mrtvý zpěvák vyrobit je značně okázalý.
Aukce nábytku pro Jacksona se uskuteční v den prvního výročí zpěvákovy smrti v Las Vegas. Nábytek bude předtím vystaven v Irsku a Las Vegas. Veřejnost se tak bude moci dozvědět, jak mohlo vypadat Jacksonovo londýnské útočiště.
Některé kusy nábytku by měly být vydraženy možná i za tři milióny korun.
Nábytek speciálně vyrobený pro zpěváka Michael Jacksona
Dražit se bude i několik desítek dalších Jacksonových memorabilií. Například bunda z videoklipu Beat It, další z jeho pověstných bílých rukavic či obrazy ze zpěvákova kalifornského ranče Neverland.

U hrobu Michaela Jacksona: Fanoušků málo, střeží jej rodina

17. března 2010 v 15:00 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Jak vypadá místo posledního odpočinku nedávno zemřelého Michaela Jacksona? Redaktor deníku Aha! jej včera navštívil…
Sotva pět lidí stálo v úterý odpoledne místního času před mauzoleem ve Forest Lawn Memorial Parku ve čtvrti Los Angeles Glendale, kde je pochovaný král popu Michael Jackson (+50). "Přímo k hrobce se nedostanete, klíče má jen rodina," řekl deníku Aha! jeden ze zaměstnanců hřbitova, kde je např. pochovaný i tvůrce slavných kreslených postaviček Walt Disney.
Před mauzoleem, které je jednou z mnoha budov ve velkém parku, občas zastaví auto s fanoušky, žádné davy ani výpravy lidí tady ale neuvidíte. Je tu chladno, které vás z kopců nad Los Angeles brzy zažene do nějaké kavárny v údolí.

Byla uzavřena dohoda mezi pozůstalostí Michaela a Sony Music Entertainment

16. března 2010 v 17:16 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Spravovatelé Michaelova majetku a Sony Music Entertainment se dohodli na tom, že v příštích sedmi letech budou spolupracovat na asi deseti projektech, což budou další CD, DVD, nevydané materiály a video hry. John Branca k tomu řekl: "Sony i my si myslíme, že budoucnost Michaela Jacksona není nijak limitována. Když se podíváte na Elvise nebo Beatles, jejich sláva dnes nám naznačuje, kam směřujeme." Rob Stringer, zástupce Sony music, se vyjádřil, že není zatím jasné o jaké projekty půjde. "Může to být divadlo, videa, filmy. Kdo ví, co bude třeba v roce 2015." Sony se netají tím, že chce znovu vydat album Off the wall se zatím nevydaným bonusovým materiálem. Taktéž tvrdí, že mají asi 60 nevydaných písní. Na prvním vydaném posmrtném albu Michaela jich bude asi 10.

Mikův úsměv

15. března 2010 v 21:47 | NikkyT |  animace :-)

Another Day bude na novém albu

15. března 2010 v 21:14 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Skladba Another Day sa podla Lennyho Kravitza objaví na pripravovanom albume Michaela Jacksona, ktorý by mal výjsť ešte tohto roku. Pieseň bola pôvodne nahraná pre album Invincible, ale keďže bola príliš rocková, na album sa nedostala. Lenny: "Pieseň je vlastne o Michaelovom užasnom živote, ktorý by taký nebol bez Boha." Michael bol podla Lennyho velmi vtipný a velký profesionál.
dress up 7

15. března 2010 v 21:11 | NikkyT |  Hry s Majkým
docela dobrá hra =) akorát tam má divnou hlavu =D no můžete si jí zahrát TADY =)

Nový Thriller a Smooth criminal

14. března 2010 v 15:52 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Na Youtube se dostala videa z bonusů DVD/Blu Ray THIS IS IT. Nové verze krátkých filmů byly natočeny, speciálně pro koncertní turné THIS IS IT. Smooth criminal měl být promítán na velké obrazovce za pódiem a když v záběrech vyskočí Michael (ovšem při natáčení krátkého filmu, nahrazen kaskadérem) z okna, tak měl Michael vyskočit z plátna přímo na pódium a píseň měla začít poté co vystřílel zbraní na plátno nápis 'Smooth criminal'. Thriller měl být také promítán před písní samotnou a Michael se měl objevit zpod obrovské černé vdovy, která se z plátna přesunula také na pódiu.Videohra Moonwalker bude možná znova vydaná

14. března 2010 v 14:45 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Na výroční konferenci developerů videoher v San Franciscu byla dvě největší témata Iphone a Michael Jackson. Mark Kozlov ze společnosti Sony Music připustil, že chystají reedici populární videohry 'Moonwalker', která byla vydaná společně s Michaelovým stejnojmeným filmem. ,,Snažili jsme se hru vydat spolu s uvedením THIS IS IT na DVD ale nestihli jsme se dohodnout s vydavatelem hry Sega.'' 'Michael Jackson's Estate' pracuje na tom, aby mohla být hra vydána znovu, musíme počkat a uvidíme jak to dopadne.'' Na otázky od novinářu Kozlov odpověděl neurčitě se slovy: ,,Je to přísně tajné.''
Video z původní verze hry, můžete sledovat pod článkem.