Červen 2010

Making of Captain EO

5. června 2010 v 15:47 | NikkyT |  videa

Stevie Wonder navštívil hrobku Michaela

5. června 2010 v 14:53 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Zpěvák Stevie Wonder o víkendu navštívil hrobku Michaela Jacksona společně se svými třemi dětmi. Je známo, že Stevie s Michael byli dobří přítelé. Mezitím došlo ke změnám u návštěvníků mauzolea. Fanouškům z nějakého důvodu není povolen přístup schodama ke dveřím hrobky.

Photoshoot 1981

5. června 2010 v 13:42 | NikkyT |  fotky
Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge

Na peníze si počkají do 40

5. června 2010 v 12:56 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Michael po sobě zanechal jmění za šest miliard Kč.
Podle závěti dostanou jeho děti Prince (13), Paris (12) a Blanket (8) 800 milionů každý. Háček je ale v tom, že první část dědictví až ve 30 letech! Zbylé dvě třetiny dokonce až ve 40! A 2,4 mld. zdědí matka Catherine (80) a 1,2 mld. věnoval král popu na dobročinné účely

Stan Lee: ''Michael chtěl být Spiderman''

5. června 2010 v 12:52 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Majitel Marvelu(firma, jenž vydává komiksy jako jsou Spiderman nebo Batman) promluvil o Michaelovi. ''Michaela sem potkal párkrát, poprvé mi on sám volal, že se mnou chce mluvit. Tak jsme se sešli a on mi řekl, že chce koupit Spidermana. Myslím, že ho chtěl hrát ve filmu. Sice to nikdy neřekl, ovšem měl sem z něho takový pocit. Řekl jsem mu, že si myslím, že naše firma Spidermana asi neprodá, tak chtěl koupit celého Marvela. Nakonec to vyznělo jako vtip, ovšem o Spidermana měl určitě zájem. Za dva roky přišel ke mě domu, když si chtěl o něčem promluvit a přivedl s sebou svého malého syna. Byl to velmi starající rodič, měl sebou všechno, lahvičky a podobné věci pro děti. Z toho jak na mě působil, byl to doopravdy pekelně příjemný člověk! Ovšem bylo na něm neco tragického. Jednou mě pozval k sobě do hotelu a když sem přišel, viděl jsem obrovský pokoj, určitě byl největší z celého hotelu. Ale nebyl tam žádný nábytek... Veprostřed stál Michael a na stěně zrcadlo. Zkoušel si nějaké taneční prvky, ale vypadal tak strašně sám. Moje poslední vzpomínka na něj je, jak stojí veprostřed toho pokoje, opuštěný.''
Lady Gaga: Michael chtěl, abych byla jeho předskokan

5. června 2010 v 12:48 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Zpěvačka Lady Gaga se v pořadu Larryho Kinga na CNN rozpovídala o tom, že s Michaelem spolupracovala na přípravě jeho turné This is it. "Michael mě požádal, abych byla jeho předskokan a pracovali jsme na tom. Mluvilo se také, že Michael si zazpívá se svými předskokany. Michaelova smrt mě hluboce zasáhla nehledě na to, jestli bych s ním zpívala nebo ne. Byl má inspirace a byl to úžasný člověk."


Galavečer TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON

5. června 2010 v 12:46 | NikkyT |  Novinky,co se píše...
Slavnostní galavečer TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON se bude se konat v Divadle Hybernia v centru Prahy (naproti Prašné bráně) dne 25.6.2010. Od 18:00 hod. ve foyer proběhne krátké uvedení výstavy uměleckých děl inspirovaných osobností M Jacksona, promluví někteří z vystavujících umělců. (Bude i dortová bitva přesně podle Michaela - tedy skoro...) Od 19:00 - 22:00 se koná vlastní představení v hlavním sále.

Zveme Vás na jedinečný program, v němž se o své vyznání či vzpomínku na krále popu podělí účinkující, mezi nimiž nebudou chybět skutečné špičky české kulturní scény:
- Karel Gott
- Jitka Zelenková
- Petr Kotvald
- Qaša a taneční skupina IF
- Richard Pachman
- sólisté konzervatoře Banská Bystrica

Jako skutečné hvězdy budou tančit děti z dětského domova Dolní Lánov a vozíčkáři z taneční skupiny Freedom 4 Leony Kubešové. Nebudou chybět představení imitátorů, taneční choreografie, promítání videoklipů, strhující show, speciální efekty, magická atmosféra... Dále zde zažijete mnoho překvapení (například módní prohlídku ve stylu THRILLERU...a zbytek se dovíte opravdu až přímo na místě).

Vstupenky budou brzy v předprodeji na všech obvyklých prodejních místech, dále v pokladně Divadla Hybernia a prostřednictvím organizátora:

Občanské sdružení
PROJECT: HEAL THE WORLD, o.s.
E-mail: info@heal-the-world.cz
Tel.: (+420) 737 342 384